WYNIKI > Zawody międzynarodowe
Sezon 2010/11
11-13.03.2011
Nadzieje Olimpijskie - Szklarska Poręba-Jakuszyce
Sprint:
Najzer Szymon9 miejscejunior
Cymerman Kamil13 miejscejunior młodszy
Orawiec Anna6 miejscemlodziczka

Sprint:
Najzer Szymon14 miejscejunior
Cymerman KamilII miejscejunior młodszy
Bandyk Monika6 miejscemłodziczka
Orawiec Anna16 miejscemlodziczka

20-27.02.2011
MISTRZOSTWA EUROPY - RIDNAUN
Sztafeta:
Guzik Grzegorz15 miejscejunior

Sprint:
Guzik Grzegorz55 miejscejunior

14 - 18.02.2011
European Youth Olympic Winter Festival - Liberec (CZE)
Bieg indywidualny:
Cymerman Kamil21 miejsce

Sprint:
Cymerman Kamil11 miejsce
28.01-5.02.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH - NOVE MESTO (CZE)
Sprint:
Guzik Grzegorz67 miejscejunior
Najzer Szymon78 miejscejunior młodszy
Cymerman Kamil79 miejscejunior młodszy

Bieg indywidualny:
Guzik Grzegorz81 miejscejunior
Cymerman Kamil44 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon73 miejscejunior młodszy

Sztafeta:
Cymerman Kamil17 miejscejunior młodszy
Sezon 2010 (lato)
20-26.09.2010
MISTRZOSTWA ŚWIATA na nartorolkach - Duszniki Zdrój
Sztafeta mix:
Gwizdoń MagdalenaI miejsceseniorka

Sprint:
Gwizdoń Magdalena5 miejsceseniorka
Guzik Grzegorz45 miejscejunior

Bieg pościgowy:
Gwizdoń MagdalenaIII miejsceseniorka
11-15.08.2010
MISTRZOSTWA EUROPY W BIATHLONIE LETNIM - Osrblie (SVK)
Sprint:
Puda Tomasz21 miejscesenior
Kępka Magdalena17 miejscejuniorka

Bieg pościgowy:
Puda Tomasz26 miejscesenior
Kêpka Magdalena28 miejscejuniorka
Sezon 2009/10
27.02-07.03.2010
MISTRZOSTWA EUROPY - Otepaa - Estonia
Bieg indywidualny:
Kępka Magdalena25 miejscejuniorka

Sprint:
Kępka Magdalena43 miejscejuniorka

Bieg pościgowy:
Kępka Magdalena37 miejscejuniorka
05-07.02.2010
NADZIEJE OLIMPIJSKIE - Osrblie
Sprint:
Cymerman Kamil6 miejscejunior młodszy

Bieg masowy:
Cymerman KamilIII miejscejunior młodszy

25.01-3.02.2010
MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH - Torsby
Bieg indywidualny:
Kępka Magdalena41 miejscejuniorka
Firlej Marek78 miejscejunior
Guzik Grzegorz71 miejscejunior młodszy

Sprint:
Kępka Magdalena40 miejscejuniorka
Firlej Marek74 miejscejunior
Guzik Grzegorz67 miejscejunior młodszy

Bieg pościgowy:
Kępka Magdalena38 miejscejuniorka
Sezon 2009 (lato)
22-27.09.2009
MISTRZOSTWA ŚWIATA W BIATHLONIE LETNIM - OBERHOF (GER)
Sprint (cross):
Puda Tomasz43 miejscesenior
Kępka Magdalena19 miejscejuniorka
Firlej Marek13 miejscejunior

Bieg pościgowy (cross):
Puda Tomasz32 miejscesenior
Kępka Magdalena18 miejscejuniorka
Firlej Marek25 miejscejunior

Sprint (rolki):
Firlej Marek46 miejscejunior
12-16.07.2009
MISTRZOSTWA EUROPY W BIATHLONIE LETNIM - NOVE MESTO (CZE)
Sprint:
Puda Tomasz13 miejscesenior
Kępka Magdalena35 miejscejun
Firlej Marek40 miejscejun
Hulbój Wojciech43 miejscejun

Bieg masowy:
Puda Tomasz8 miejscesenior

Sztafeta mix:
II miejscesenior(Pitoń,Nykiel,Puda Tomasz,Witek)
03-05.07.2009
IBU Cross Biathlon - Predajná (SVK)
Sprint:
Puda Tomasz7 miejscesenior
Guzik GrzegorzII miejscejun
Kępka MagdalenaII miejscejun
Guzik Krzysztof5 miejscejun
Hulbój Wojciech9 miejscejun

Bieg masowy:
Puda TomaszIII miejscesenior
Kępka MagdalenaII miejscejun
Hulbój Wojciech4 miejscejun
26-28.06.2009
IBU Cross Biathlon - Bystrice (CZE)
Sprint:
Puda TomaszIII miejscesenior
Guzik GrzegorzI miejscejun
Kępka Magdalena4 miejscejun
Guzik Krzysztof9 miejscejun
Hulbój Wojciech13 miejscejun

Bieg masowy:
Puda TomaszII miejscesenior
Kępka MagdalenaIII miejscejun
Guzik Grzegorz6 miejscejun
Hulbój Wojciech7 miejscejun
Guzik Krzysztof12 miejscejun
Sezon 2008/09
2-4.01.2009
I PUCHAR EUROPY ŚRODKOWEJ - OSRBLIE (SVK)
Sprint:
Kępka MagdalenaII miejscejun
Firlej Marek7 miejscejun
Hulbój Wojciech8 miejscejun
Guzik Grzegorz13 miejscejun mł

Bieg masowy:
Kępka MagdalenaIII miejscejun
Firlej Marek7 miejscejun
Hulbój Wojciech11 miejscejun
Guzik Grzegorz15 miejscejun mł
24-25.01.2009
II PUCHAR EUROPY ŚRODKOWEJ - NOVE MESTO (CZE)
Sprint:
Guzik Grzegorz 2 LOsms III miejsce
20-22.03.2009
III CENTRAL EUROPE CUP 2009 - Szklarska Poręba-Jakuszyce
Sprint:
Hulbój Wojciech 3 LOsms 7 miejsce
Guzik Grzegorz 2 LOsms 15 miejsce
Dunat Szymon 2 LOsms 23 miejsce
15-20.02.2009
EUROPEAN YOUTH OLYMPIC FESTIWAL, WISŁA-SZCZYRK
Sprint:
Guzik Grzegorz 2 LOsms 58 miejsce

Dochodzenie
Guzik Grzegorz 2 LOsms 49 miejsce
29.01-02.02.2009
NADZIEJE OLIMPIJSKIE - ISTEBNA-KUBALONKA
(zawody międzynarodowe)

Bieg masowy:
Marek Rafał 1 LOsms 10 miejsce
Najzer Szymon 1 LOsms 11 miejsce
Guzik Grzegorz 2 LOsms 12 miejsce
Nowakowska Diana 3 LOsms 13 miejsce

Sprint:
Najzer Szymon 1 LOsms 10 miejsce
Marek Rafał 1 LOsms 11 miejsce
Guzik Grzegorz 2 LOsms 11 miejsce
Nowakowska Diana 3 LOsms 13 miejsce
Wspierają nas:
sportTEAM
CRAFT
SKSPORT
Starostwo Powiatowe w Żywcu
Miasto Żywiec
Patronat medialny:
Najnowsza galeria:
Najnowsza galeria
Klasy sportowe:
Mistrzowska Międzynar. - MM
Gwizdoń Magdalena - 2015
Klasa Mistrzowska - M
Guzik Grzegorz - 2015
Guzik Krzysztof - 2015
Cymerman Kamil - 2013
Puda Tomasz - 2010
Firlej Marek - 2009
Golec Bartłomiej - 2009
Kępka Magdalena - 2008
Klasa Pierwsza - I
Bandyk Monika - 2015
Hulawy Dominika - 2015
Najzer Szymon - 2015
Waluś Konrad - 2015
Rybarski Lucjan - 2015
Śleziak Piotr - 2015
Mrowiec Maciej - 2015
Orawiec Anna - 2013
Kucek Wojciech - 2013
Magiera Kamil - 2012
Marek Rafał - 2012
Firlej Marek - 2011
Gąsienica-Kleryk Mateusz - 2011
Grzegorzek Michał - 2011
Kępka Magdalena - 2010
Hulbój Wojciech - 2010
Dziergas Mikołaj - 2010
Kastelik Piotr - 2010
Jarco Dominik - 2010
Dunat Szymon - 2009
Nowakowska Diana - 2009
Opyrchał Grzegorz - 2009
Materna Marceli - 2008
Gustyn Ewelina - 2006
Kręcichwost Tomasz - 2006
Olszówka Andrzej - 2006
Śleziak Dorota - 2006
Wasilew Martin - 2006
Żyrek Kamil - 2006
Biathlonowy Ludowy Klub Sportowy - Żywiec
opracowanie i prowadzenie strony: admin@blks.pl