KLUB > Medale
złotosrebrobrąz
Sezon 2015
Mistrzostwa Polski na nartorolkach - Duszniki Zdrój
Guzik Grzegorzsprint22.08.2015sen
Mistrzostwa Polski cross - Kościelisko
Guzik Grzegorzindywidualny28.06.2015sen
Guzik Grzegorzsprint29.06.2015sen
Guzik Grzegorzmass start30.06.2015sen
Gwizdoń Magdalenamass start30.06.2015sen
Sezon 2014/2015
Mistrzostwa Polski Seniorów - Duszniki Zdrój
Gwizdoń Magdalenasprint3.01.2015
Guzik Grzegorzsprint3.01.2015
Guzik Grzegorzmass start4.01.2015
Guzik Grzegorzindywidualny21.03.2015
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Duszniki Zdrój
Guzik Grzegorzsprint3.01.2015
Guzik Grzegorzmass start4.01.2015
Guzik Grzegorzindywidualny21.03.2015
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Małopolska 2015
Mrowiec Maciejindywidualny2.03.2015junior młodszy
sztafeta - juniorzy(Rybarski,Waluś,Śleziak)
Sezon 2014
Mistrzostwa Polski na nartorolkach - Duszniki Zdrój
Gwizdoń Magdalenasprint6.09.2014sen
Gwizdoń Magdalenapościgowy7.09.2014sen
Guzik Grzegorzsprint6.09.2014sen
Guzik Grzegorzpościgowy7.09.2014sen
Mistrzostwa Polski cross - Czarny Bór
Guzik Grzegorzindywidualny21.06.2014sen
Guzik Krzysztofindywidualny21.06.2014sen
Bandyk Monikaindywidualny21.06.2014jun
Guzik Grzegorzmass start22.06.2014sen
Bandyk Monikamass start22.06.2014jun
Rybarski Lucjansprint23.06.2014jun mł
sztafeta - junior młodszy(Rybarski,Harkabuzik,Mrowiec)
Sezon 2013/2014
Mistrzostwa Polski Seniorów - Osrblie
Gwizdoń Magdalenasprint1.03.2014
Guzik Grzegorzsprint1.03.2014
Guzik Grzegorzmass start2.03.2014
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Osrblie
Guzik Grzegorzsprint1.03.2014
Guzik Grzegorzmass start2.03.2014
Sezon 2013
Mistrzostwa Polski na nartorolkach - Duszniki Zdrój
Orawiec Annapościgowy01.09.2013jun mł
Gwizdoń Magdalenasprint31.08.2013sen
Cymerman Kamilsprint31.08.2013jun
Orawiec Annasprint31.08.2013jun mł
Mistrzostwa Polski cross - Czarny Bór
Guzik Grzegorzmass start28.06.2013sen
sztafeta - junior(Cymerman,Najzer,Marek)
sztafeta - junior młodszy(Kucek,Rybarski,Waluś)
Guzik Grzegorzindywidualny29.06.2013sen
Bandyk Monikaindywidualny29.06.2013jun
Guzik Grzegorzsprint30.06.2013sen
Sezon 2012/2013
Mistrzostwa Polski Seniorów - Jakuszyce
Gwizdoń Magdalenasprint28.12.2012
Guzik Grzegorzsprint28.12.2012
Gwizdoń Magdalenapościgowy29.12.2012
sztafeta(Bandyk,Szymańczak,Orawiec,Gwizdoń)
Gwizdoń Magdalenaindywidualny22.03.2013
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Jakuszyce
Guzik Grzegorzsprint28.12.2012
Szymańczak Beatasprint28.12.2012
Guzik Grzegorzpościgowy29.12.2012
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - PODKARPACKIE 2013
Cymerman Kamilsprint6.02.2013junior
Cymerman Kamilpościgowy7.02.2013junior
Orawiec Annapościgowy7.02.2013juniorka młodsza
Orawiec Annaindywidualny9.02.2013juniorka młodsza
Sezon 2012 (lato)
Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim - Kościelisko-Kiry
Guzik Grzegorzindywidualny29.06.2012junior
Bandyk Monikaindywidualny29.06.2012juniorka młodsza
Żydek Justynaindywidualny29.06.2012młodziczka B
Gwizdoń Magdalenamass start30.06.2012saniorka
sztafeta - junior(Cymerman,Najzer,Guzik)
sztafeta - juniorka młodsza(Orawiec,Hylińska,Bandyk)
Gwizdoń Magdalenasprint1.07.2012saniorka
Guzik Grzegorzsprint1.07.2012junior
Żydek Justynasprint1.07.2012młodziczka B
MISTRZOSTWA POLSKI W BIATHLONIE NA NARTOROLKACH - Duszniki Zdrój
Gwizdoń Magdalenasprint1.09.2012saniorka
Guzik Grzegorzsprint1.09.2012junior
Bandyk Monikasprint1.09.2012juniorka młodsza
Gwizdoń Magdalenapościgowy2.09.2012saniorka
Guzik Grzegorzpościgowy2.09.2012junior
Bandyk Monikapościgowy2.09.2012juniorka młodsza
Orawiec Annapościgowy2.09.2012juniorka młodsza
Sezon 2011/12
XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - ŚLĄSK 2012
Guzik Grzegorzsprint9.02.2012junior
Orawiec Annasprint9.02.2012juniorka młodsza
Guzik Grzegorzdochodzenie10.02.2012junior
Guzik Grzegorzindywidualny12.02.2012junior
Orawiec Annaindywidualny12.02.2012juniorka młodsza
sztafeta - junior(Guzik,Marek,Cymerman)
sztafeta - juniorki mł.(Bandyk,Hylińska,Orawiec)
Sezon 2011 (lato)
Mistrzostwa Polski na nartorolkach - Letohrad
Gwizdoń Magdalenasprint17.09.2011seniorka

Gwizdoń Magdalenadochodzenie18.09.2011seniorka

Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim - Kościelisko-Kiry
Cymerman Kamilindywidualny28.06.2011junior młodszy

Orawiec Annaindywidualny28.06.2011młodziczka

Guzik Grzegorzsprint30.06.2011junior

Cymerman Kamilsprint30.06.2011junior młodszy

Sezon 2010/11
Mistrzostwa Polski - Szklarska Poręba-Jakuszyce
Gwizdoń Magdalenamass start24.03.2011


Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Kościelisko
Firlej Marekindywidualny10.02.2011


Mistrzostwa Polski Juniorów - Kościelisko
sztafeta(Guzik,Najzer,Guzik)


XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Małopolska 2011
Cymerman Kamilsprint8.02.2011junior młodszy

Cymerman Kamildochodzenie9.02.2011junior młodszy

Gąsienica-Kleryk Mateuszindywidualny11.02.2011junior młodszy

sztafeta(Grzegorzek,Gąsienica-Kleryk,Magiera)

Sezon 2010 (lato)
Mistrzostwa Świata na nartorolkach - Duszniki Zdrój
Gwizdoń Magdalenasztafeta mix23.09.2010

Gwizdoń Magdalenadochodzenie26.09.2010


Mistrzostwa Polski Seniorów na nartorolkach - Duszniki Zdrój
Gwizdoń Magdalenadochodzenie12.09.2010

Gwizdoń Magdalenasprint11.09.2010


Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim - Kościelisko-Kiry
sztafeta4.09.2010młodzicy (Magiera,Kowalczyk,Gąsienica-Kleryk,Kucek)

Firlej Marekdochodzenie4.09.2010junior

Puda Tomaszsprint3.09.2010senior

Guzik Grzegorzsprint3.09.2010junior

Cymerman Kamilsprint3.09.2010junior młodszy

Cymerman Kamilindywidualny2.09.2010junior młodszy


Sezon 2009/10
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Duszniki Zdrój
Puda Tomaszsprint10.02.2010

Puda Tomaszindywidualny13.02.2010


Mistrzostwa Polski Juniorów - Duszniki Zdrój
Kępka Magdalenasprint10.02.2010

Kępka Magdalenaindywidualny13.02.2010

Guzik Grzegorzindywidualny13.02.2010


XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dolnośląskie 2010
sztafeta(Marek,Najzer,Cymerman)

Sezon 2009 (lato)
Mistrzostwa Polski Seniorów - Duszniki Zdrój
Firlej MarekMP Sensprint5.09.2009

Puda TomaszMP Sendochodzenie6.09.2009

Kępka MagdalenaMP Sendochodzenie6.09.2009

SZTAFETA (Kępka, Gwizdoń, Puda, Firlej) MPSen7.09.2009

Gwizdoń MagdalenaMP Sensprint(rolki)9.09.2009

Gwizdoń MagdalenaMP Sendochodzenie(rolki)10.09.2009


Mistrzostwa Europy w biathlonie letnim - Nove Mesto (CZE)
Puda TomaszME Sensztafeta16.08.2009


Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych - Kościelisko
Kępka MagdalenaMPJunindywidualny

Kępka MagdalenaMPJunsprint

Kępka MagdalenaMPJundochodzenie

Kępka MagdalenaMPJunsprint

Guzik GrzegorzMPJun Młindywidualny

sztafetaMPJun(Hulbój,Guzik,Firlej)


Sezon 2008/09
Mistrzostwa Polski Juniorów - Kościelisko
Kępka MagdalenaMPJunsprint

Kępka MagdalenaMPJundochodzenie

Kępka MagdalenaMPJunindywidualny

Firlej MarekMPJundochodzenie

Firlej MarekMPJunindywidualny


XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Podkarpackie 2009

Guzik GrzegorzOOMdochodzenie

Sezon 2008 lato
Mistrzostwa Polski Seniorów - Duszniki Zdrój
Firlej MarekMPSensprint

Kępka MagdalenaMPSendochodzenie

Gwizdoń MagdalenaMPSen rolkisprint

Gwizdoń MagdalenaMPSen rolkidochodzenie

SZTAFETA (Kępka, Gwizdoń, Hulbój, Firlej) MPSen


Mistrzostwa Polski Juniorów - Duszniki Zdrój
Kępka MagdalenaMPJunindywidualny

Kępka MagdalenaMPJunsprint

Kępka MagdalenaMPJundochodzenie

Firlej MarekMPJunsprint

Firlej MarekMPJundochodzenie

Sezon 2007/08
Sezon 2007
Mistrzostwa Polski Seniorów - Duszniki Zdrój

Firlej MarekMPSensprint

Firlej MarekMPSendochodzenie


Mistrzostwa Polski Juniorów - Kościelisko
Gustyn EwelinaMPJundochodzenie


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Kościelisko
Kępka MagdalenaOOMdochodzenie

Firlej MarekOOMsprint

Firlej MarekOOMdochodzenie

SZTAFETA (Stankiewicz, Harężlak, Firlej) OOM

Sezon 2006/07
Mistrzostwa Polski Seniorów - Szklarska Poręba-Jakuszyce

Gwizdoń MagdalenaMPSendochodzenie


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Kościelisko
Kępka MagdalenaOOMindywidualny

Kępka MagdalenaOOMdochodzenie

Sezon 2005/06
Mistrzostwa Polski Seniorów - Kościelisko
Gwizdoń MagdalenaMPSendochodzenie

Gwizdoń MagdalenaMPSenindywidualny



Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Kościelisko
Gustyn EwelinaOOMindywidualny

Gustyn EwelinaOOMdochodzenie

Sezon 2004/05
Mistrzostwa Polski Seniorów

Gwizdoń MagdalenaMPSendochodzenie

Gwizdoń MagdalenaMPSenindywidualny


Wspierają nas:
sportTEAM
CRAFT
SKSPORT
Starostwo Powiatowe w Żywcu
Miasto Żywiec
Patronat medialny:
Najnowsza galeria:
Najnowsza galeria
Klasy sportowe:
Mistrzowska Międzynar. - MM
Gwizdoń Magdalena - 2015
Klasa Mistrzowska - M
Guzik Grzegorz - 2015
Guzik Krzysztof - 2015
Cymerman Kamil - 2013
Puda Tomasz - 2010
Firlej Marek - 2009
Golec Bartłomiej - 2009
Kępka Magdalena - 2008
Klasa Pierwsza - I
Bandyk Monika - 2015
Hulawy Dominika - 2015
Najzer Szymon - 2015
Waluś Konrad - 2015
Rybarski Lucjan - 2015
Śleziak Piotr - 2015
Mrowiec Maciej - 2015
Orawiec Anna - 2013
Kucek Wojciech - 2013
Magiera Kamil - 2012
Marek Rafał - 2012
Firlej Marek - 2011
Gąsienica-Kleryk Mateusz - 2011
Grzegorzek Michał - 2011
Kępka Magdalena - 2010
Hulbój Wojciech - 2010
Dziergas Mikołaj - 2010
Kastelik Piotr - 2010
Jarco Dominik - 2010
Dunat Szymon - 2009
Nowakowska Diana - 2009
Opyrchał Grzegorz - 2009
Materna Marceli - 2008
Gustyn Ewelina - 2006
Kręcichwost Tomasz - 2006
Olszówka Andrzej - 2006
Śleziak Dorota - 2006
Wasilew Martin - 2006
Żyrek Kamil - 2006
Biathlonowy Ludowy Klub Sportowy - Żywiec
opracowanie i prowadzenie strony: admin@blks.pl