WYNIKI > Zawody krajowe

31.08 - 2.09.2012 MISTRZOSTWA POLSKI W BIATHLONIE NA NARTOROLKACH Duszniki Zdrój

Bieg sprinterski:
Gwizdoń MagdalenaI miejsceseniorka
Guzik Krzysztof11 miejscesenior
Guzik GrzegorzI miejscejunior
Najzer Szymon7 miejscejunior
Bandyk MonikaII miejscejuniorka młodsza
Orawiec Anna5 miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech24 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad31 miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz32 miejscejunior młodszy
Bieg pościgowy:
Gwizdoń MagdalenaI miejsceseniorka
Guzik Krzysztof12 miejscesenior
Guzik GrzegorzI miejscejunior
Najzer Szymon7 miejscejunior
Bandyk MonikaII miejscejuniorka młodsza
Orawiec AnnaIII miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech19 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad28 miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz30 miejscejunior młodszy

28.06 - 1.07.2012 MISTRZOSTWA POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Kościelisko-Kiry

Bieg indywidualny:
Gwizdoń Magdalena6 miejsceseniorka
Guzik Krzysztof10 miejscesenior
Guzik GrzegorzI miejscejunior
Najzer Szymon8 miejscejunior
Marek Rafał10 miejscejunior
Cymerman Kamil11 miejscejunior
Bandyk MonikaI miejscejuniorka młodsza
Orawiec Anna8 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina10 miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech11 miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz23 miejscejunior młodszy
Żydek JustynaII miejscemłodziczka
Smusz Julia19 miejscemłodziczka
Sosna Dawid23 miejscemłodzik
Bieg masowy:
Gwizdoń MagdalenaIII miejsceseniorka
Marek Rafał8 miejscejunior
Guzik Krzysztof15 miejscesenior
Bieg sztafetowy:
II miejscejuniorzy(Cymerman,Najzer,Guzik)
II miejscejuniorki młodsze(Orawiec,Hylińska,Bandyk)
Bieg sprinterski:
Gwizdoń MagdalenaIII miejsceseniorka
Guzik Krzysztof17 miejscesenior
Guzik GrzegorzII miejscejunior
Marek Rafał4 miejscejunior
Cymerman Kamil7 miejscejunior
Najzer Szymon14 miejscejunior
Bandyk Monika5 miejscejuniorka młodsza
Orawiec Anna14 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina20 miejscejuniorka młodsza
Gąsienica-Kleryk Mateusz9 miejscejunior młodszy
Żydek JustynaIII miejscemłodziczka
Smusz Julia13 miejscemłodziczka
Sosna Dawid25 miejscemłodzik

15 - 17.06.2012 PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Duszniki Zdrój

Bieg sprinterski:
Guzik Krzysztof7 miejscesenior
Guzik GrzegorzII miejscejunior
Cymerman Kamil6 miejscejunior
Najzer Szymon7 miejscejunior
Bandyk MonikaI miejscejuniorka młodsza
Orawiec Anna9 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina13 miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech7 miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz8 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad12 miejscejunior młodszy
Żydek Justyna9 miejscemłodziczka
Smusz Julia11 miejscemłodziczka
Bieg pościgowy:
Guzik Krzysztof4 miejscesenior
Guzik GrzegorzII miejscejunior
Cymerman Kamil5 miejscejunior
Najzer Szymon8 miejscejunior
Bandyk MonikaI miejscejuniorka młodsza
Orawiec Anna10 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina17 miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech6 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad10 miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz13 miejscejunior młodszy
Żydek Justyna7 miejscemłodziczka
Smusz Julia9 miejscemłodziczka

8 - 10.06.2012 PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Wisła-Kubalonka

Bieg sprinterski:
Gwizdoń MagdalenaI miejsceseniorka
Guzik Krzysztof4 miejscesenior
Guzik GrzegorzIII miejscejunior
Najzer Szymon7 miejscejunior
Marek Rafał8 miejscejunior
Bandyk MonikaII miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech4 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad12 miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz16 miejscejunior młodszy
Żydek JustynaI miejscemłodziczka
Smusz Julia5 miejscemłodziczka
Waluś Marcelina9 miejscemłodziczka
Rybarski Lucjan9 miejscemłodzik
Sosna Dawid23 miejscemłodzik
Bieg indywidualny:
Gwizdoń MagdalenaI miejsceseniorka
Guzik Krzysztof4 miejscesenior
Marek RafałII miejscejunior
Guzik Grzegorz4 miejscejunior
Najzer Szymon8 miejscejunior
Bandyk MonikaIII miejscejuniorka młodsza
Waluś KonradIII miejscejunior młodszy
Kucek Wojciech5 miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz16 miejscejunior młodszy
Smusz JuliaII miejscemłodziczka
Żydek Justyna4 miejscemłodziczka
Waluś Marcelina8 miejscemłodziczka
Sosna Dawid16 miejscemłodzik
7 - 13.02.2012
OOM, MPJ - Wisła-Kubalonka
Bieg sprinterski:
Guzik GrzegorzII miejscejunior
Cymerman Kamil8 miejscejunior
Marek Rafał12 miejscejunior
Najzer Szymon13 miejscejunior
Orawiec AnnaI miejscejuniorka młodsza
Bandyk Monika4 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina22 miejscejuniorka młodsza
Magiera Kamil13 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz14 miejscejunior młodszy
Kucek Wojciech20 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad25 miejscejunior młodszy

Bieg pościgowy:
Guzik GrzegorzII miejscejunior
Cymerman Kamil7 miejscejunior
Marek Rafał8 miejscejunior
Najzer Szymon10 miejscejunior
Bandyk Monika4 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina18 miejscejuniorka młodsza
Gąsienica Kleryk Mateusz11 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil12 miejscejunior młodszy
Kucek Wojciech17 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad22 miejscejunior młodszy

Bieg indywidualny:
Guzik GrzegorzIII miejscejunior
Marek Rafał8 miejscejunior
Najzer Szymon10 miejscejunior
Cymerman Kamil11 miejscejunior
Orawiec AnnaI miejscejuniorka młodsza
Bandyk Monika13 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina14 miejscejuniorka młodsza
Magiera Kamil14 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad20 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz21 miejscejunior młodszy
Kucek Wojciech25 miejscejunior młodszy

Bieg sztafetowy:
II miejscejuniorki młodsze(Bandyk,Hylińska,Orawiec)
II miejscejuniorzy(Guzik,Marek,Cymerman)
5 miejscejuniorzy młodsi(Magiera,Gąsienica-Kleryk,Kucek)
13 - 15.01.2012
Puchar Polski, II el. do OOM - Wisła-Kubalonka
Bieg indywidualny:
Guzik Krzysztof4 miejscesenior
Cymerman KamilIII miejscejunior
Najzer Szymon5 miejscejunior
Marek Rafał6 miejscejunior
Guzik Grzegorz14 miejscejunior
Orawiec AnnaII miejscejuniorka młodsza
Bandyk MonikaIII miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina17 miejscejuniorka młodsza
Gąsienica Kleryk Mateusz7 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad10 miejscejunior młodszy
Kucek Wojciech12 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil13 miejscejunior młodszy
Sosna Dawid24 miejscemłodzik

Bieg sprinterski:
Guzik KrzysztofIII miejscesenior
Najzer Szymon4 miejscejunior
Marek Rafał5 miejscejunior
Bandyk MonikaI miejscejuniorka młodsza
Orawiec Anna11 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina17 miejscejuniorka młodsza
Gąsienica Kleryk Mateusz10 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil11 miejscejunior młodszy
Kucek Wojciech14 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad19 miejscejunior młodszy
Sosna Dawid29 miejscemłodzik
5 - 8.01.2012
Puchar Polski, I el. do OOM - Wisła-Kubalonka
Bieg indywidualny:
Guzik KrzysztofII miejscesenior
Cymerman Kamil6 miejscejunior
Guzik Grzegorz7 miejscejunior
Marek Rafał8 miejscejunior
Najzer Szymon11 miejscejunior
Bandyk Monika9 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina20 miejscejuniorka młodsza
Orawiec Anna21 miejscejuniorka młodsza
Magiera Kamil5 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz7 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad14 miejscejunior młodszy
Kucek Wojciech20 miejscejunior młodszy

Bieg sprinterski:
Guzik Krzysztof5 miejscesenior
Cymerman KamilIII miejscejunior
Marek Rafał4 miejscejunior
Guzik Grzegorz5 miejscejunior
Najzer Szymon10 miejscejunior
Orawiec AnnaIII miejscejuniorka młodsza
Bandyk Monika6 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina24 miejscejuniorka młodsza
Magiera Kamil11 miejscejunior młodszy
Kucek Wojciech12 miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz15 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad20 miejscejunior młodszy
Sosna Dawid27 miejscemłodzik

Bieg masowy:
Guzik Krzysztof4 miejscesenior
Guzik Grzegorz5 miejscejunior
Cymerman Kamil6 miejscejunior
Najzer Szymon8 miejscejunior
Marek Rafał10 miejscejunior
Orawiec AnnaI miejscejuniorka młodsza
Bandyk Monika15 miejscejuniorka młodsza
Magiera Kamil13 miejscejunior młodszy
Waluś Konrad17 miejscejunior młodszy
Kucek Wojciech19 miejscejunior młodszy
27 - 29.12.2011
Mistrzostwa Polski - Szklarska Poręba-Jakuszyce
Bieg sprinterski:
Gwizdoń Magdalena4 miejsce
Orawiec Ania15 miejsce
Bandyk Monika21 miejsce
Sosna Julia29 miejsce
Marek Rafał12 miejsce
Cymerman Kamil14 miejsce
Guzik Grzegorz15 miejsce
Guzik Krzysztof22 miejsce
Najzer Szymon24 miejsce
Magiera Kamil32 miejsce
Firlej Marek38 miejsce
Gąsienica-Kleryk Mateusz40 miejsce
Waluś Konrad50 miejsce

Bieg masowy:
Gwizdoń Magdalena5 miejsce
Orawiec Ania17 miejsce
Bandyk Monika20 miejsce
Sosna Julia22 miejsce
Cymerman Kamil7 miejsce
Guzik Grzegorz14 miejsce
Guzik Krzysztof21 miejsce
Firlej Marek23 miejsce
Marek Rafał25 miejsce
Najzer Szymon28 miejsce
16 - 18.09.2011
MISTRZOSTWA POLSKI NA NARTOROLKACH Letohrad

Bieg sprinterski:
Gwizdoń MagdalenaI miejsceseniorka
Guzik Grzegorz8 miejscejunior
Guzik Krzysztof14 miejscejunior
Najzer Szymon16 miejscejunior
Marek Rafał19 miejscejunior

Bieg pościgowy:
Gwizdoń MagdalenaI miejsceseniorka
Guzik Grzegorz9 miejscejunior
Guzik Krzysztof12 miejscejunior
Najzer Szymon14 miejscejunior
Marek Rafał17 miejscejunior
27 - 30.06.2011
MISTRZOSTWA POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Kościelisko-Kiry

Bieg indywidualny:
Gwizdoń Magdalena11 miejsceseniorka
Firlej Marek7 miejscesenior
Sosna Julia9 miejscejuniorka
Marek Rafał7 miejscejunior
Guzik Grzegorz9 miejscejunior
Najzer Szymon10 miejscejunior
Kastelik Piotr14 miejscejunior
Guzik Krzysztof20 miejscejunior
Dziergas Mikołaj24 miejscejunior
Hylińska Karina14 miejscejuniorka młodsza
Bandyk Monika16 miejscejuniorka młodsza
Cymerman KamilI miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz15 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil16 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał17 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik28 miejscejunior młodszy
Orawiec AnnaII miejscemłodziczka
Waluś Konrad9 miejscemłodzik
Sosna Paweł29 miejscemłodzik

Bieg masowy:
Gwizdoń Magdalena6 miejsceseniorka
Firlej Marek8 miejscesenior

Bieg sztafetowy:
4 miejscejuniorzy(Marek,Najzer,Guzik)
5 miejscejuniorzy(Kastelik,Guzik,Dziergas)
5 miejscejuniorzy młodsi(Magiera,Gąsienica-Kleryk,Cymerman)
6 miejscemłodzicy(Waluś,Kucek,Sosna)

Bieg sprinterski:
Gwizdoń Magdalena4 miejsceseniorka
Firlej Marek14 miejscesenior
Sosna Julia10 miejscejuniorka
Guzik GrzegorzI miejscejunior
Kastelik Piotr9 miejscejunior
Guzik Krzysztof15 miejscejunior
Marek Rafał16 miejscejunior
Najzer Szymon19 miejscejunior
Dziergas Mikołaj21 miejscejunior
Bandyk Monika11 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina19 miejscejuniorka młodsza
Cymerman KamilIII miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał16 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil17 miejscejunior młodszy
Gąsienica-Kleryk Mateusz23 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik34 miejscejunior młodszy
Orawiec Anna6 miejscemłodziczka
Waluś Konrad20 miejscemłodzik
Sosna Paweł26 miejscemłodzik
17 - 19.06.2011
PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Duszniki Zdrój

Bieg sprinterski:
Guzik GrzegorzII miejscejunior
Marek RafałIII miejscejunior
Najzer Szymon7 miejscejunior
Kastelik Piotr16 miejscejunior
Bandyk Monika8 miejscejuniorka młodsza
Hylińska Karina10 miejscejuniorka młodsza
Gąsienica-Kleryk Mateusz4 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał13 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil16 miejscejunior młodszy
Orawiec Anna7 miejscemłodziczka
Waluś Konrad8 miejscemłodzik
Kucek Wojciech14 miejscemłodzik

Bieg pościgowy:
Guzik GrzegorzII miejscejunior
Marek Rafał4 miejscejunior
Najzer Szymon10 miejscejunior
Kastelik Piotr16 miejscejunior
Hylińska Karina10 miejscejuniorka młodsza
Bandyk Monika11 miejscejuniorka młodsza
Gąsienica-Kleryk Mateusz9 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał11 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil13 miejscejunior młodszy
Orawiec Anna4 miejscemłodziczka
Waluś Konrad5 miejscemłodzik
Kucek Wojciech9 miejscemłodzik
3 - 5.06.2011
PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Kościelisko-Kiry

Bieg indywidualny:
Firlej MarekII miejscesenior
Guzik Grzegorz8 miejscejunior
Guzik Krzysztof9 miejscejunior
Marek Rafał10 miejscejunior
Najzer Szymon11 miejscejunior
Dziergas Mikołaj13 miejscejunior
Hylińska Karina6 miejscejuniorka młodsza
Mieszczak Ela12 miejscejuniorka młodsza
Cymerman KamilII miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz11 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil18 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik19 miejscejunior młodszy
Orawiec Anna4 miejscemłodziczka
Kucek WojciechI miejscemłodzik
Waluś KonradIII miejscemłodzik

Bieg sprinterski:
Firlej MarekI miejscesenior
Guzik GrzegorzI miejscejunior
Guzik Krzysztof6 miejscejunior
Marek Rafał8 miejscejunior
Dziergas Mikołaj11 miejscejunior
Najzer Szymon13 miejscejunior
Hylińska Karina9 miejscejuniorka młodsza
Mieszczak Ela10 miejscejuniorka młodsza
Cymerman KamilII miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik13 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz14 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil17 miejscejunior młodszy
Orawiec AnnaI miejscemłodziczka
Kucek Wojciech4 miejscemłodzik
Waluś Konrad6 miejscemłodzik
20 - 25.03.2011
Mistrzostwa Polski - Szklarska Poręba-Jakuszyce

Bieg sprinterski:
Gwizdoń Magdalena4 miejsce

Bieg pościgowy:
Gwizdoń Magdalena6 miejsce

Bieg masowy:
Gwizdoń MagdalenaII miejsce
16 - 18.03.2011
Celuj w Igrzyska - Puchar Karkonoszy
Jakuszyce

Bieg sprinterski:
Gąsienica Kleryk Mateusz9 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil11 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika6 miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech14 miejscemłodzik
Orawiec AniaI miejscemłodziczka

Bieg sprinterski:
Magiera Kamil6 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz9 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika6 miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech5 miejscemłodzik
Orawiec AniaI miejscemłodziczka
7 - 10.03.2011
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Kościelisko

Bieg indywidualny:
Orawiec AniaI miejscemłodziczka
Kucek WojciechII miejscemłodzik
Kowalczyk HubertIII miejscemłodzik
Waluś Konrad13 miejscemłodzik

Bieg sprinterski:
Orawiec AniaI miejscemłodziczka
Kucek WojciechI miejscemłodzik
Waluś Konrad4 miejscemłodzik
Kowalczyk Hubert7 miejscemłodzik
18 - 21.02.2011
Centralne Zawody Młodzików - Celuj w Igrzyska
Jakuszyce

Bieg indywidualny:
Magiera KamilIII miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz13 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika7 miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech5 miejscemłodzik
Orawiec AniaI miejscemłodziczka

Bieg sprinterski:
Magiera KamilI miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz10 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika11 miejscejuniorka młodsza
Kucek WojciechII miejscemłodzik
Orawiec AniaI miejscemłodziczka
9 - 12.02.2011
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Kościelisko

Bieg indywidualny:
Firlej MarekIII miejsce
Hulbój Wojciech8 miejsce

Bieg sprinterski:
Firlej Marek7 miejsce
Hulbój Wojciech9 miejsce

Bieg pościgowy:
Firlej Marek5 miejsce
Hulbój Wojciech8 miejsce
6 - 12.02.2011
Mistrzostwa Polski Juniorów
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Kościelisko

Bieg sprinterski:
Guzik Grzegorz4 miejscejunior
Najzer Szymon9 miejscejunior
Guzik Krzysztof12 miejscejunior
Dziergas Mikołaj19 miejscejunior
Marek Rafał23 miejscejunior
Cymerman KamilI miejscejunior młodszy
Magiera Kamil11 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał20 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz22 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik23 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika11 miejscejuniorka młodsza
Mieszczak Ela24 miejscejuniorka młodsza

Bieg pościgowy:
Guzik Grzegorz4 miejscejunior
Najzer Szymon12 miejscejunior
Guzik Krzysztof13 miejscejunior
Dziergas Mikołaj22 miejscejunior
Cymerman KamilI miejscejunior młodszy
Magiera Kamil4 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał15 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz16 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik22 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika9 miejscejuniorka młodsza
Mieszczak Ela18 miejscejuniorka młodsza

Bieg indywidualny:
Guzik Krzysztof4 miejscejunior
Guzik Grzegorz10 miejscejunior
Najzer Szymon13 miejscejunior
Dziergas Mikołaj19 miejscejunior
Gąsienica Kleryk MateuszII miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał15 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil16 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik23 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika4 miejscejuniorka młodsza
Mieszczak Ela18 miejscejuniorka młodsza

Bieg sztafetowy:
I miejscejuniorzy młodsi(Grzegorzek,Gąsienica-Kleryk,Magiera)
III miejscejuniorzy(Guzik,Najzer,Guzik)
14 - 17.01.2011
Puchar Polski, II el. do OOM - Kościelisko

Bieg indywidualny:
Guzik KrzysztofI miejscejunior
Marek Rafał4 miejscejunior
Dziergas Mikołaj8 miejscejunior
Najzer Szymon10 miejscejunior
Cymerman KamilI miejscejunior młodszy
Magiera Kamil13 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał16 miejscejunior młodszy
Bołdyzer Kamil18 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik21 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz23 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika13 miejscejuniorka młodsza
Mieszczak Ela18 miejscejuniorka młodsza
Kucek WojciechIII miejscemłodzik
Orawiec Ania5 miejscemłodziczka

Bieg sprinterski:
Guzik KrzysztofI miejscejunior
Najzer Szymon9 miejscejunior
Marek Rafał11 miejscejunior
Dziergas Mikołaj12 miejscejunior
Cymerman KamilII miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał8 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil11 miejscejunior młodszy
Bołdyzer Kamil16 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik21 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz26 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika14 miejscejuniorka młodsza
Mieszczak Ela19 miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech12 miejscemłodzik
Orawiec AniaI miejscemłodziczka

Bieg pościgowy:
Guzik KrzysztofI miejscejunior
Najzer Szymon5 miejscejunior
Marek Rafał8 miejscejunior
Dziergas Mikołaj11 miejscejunior
Cymerman KamilI miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał7 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik16 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz23 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika8 miejscejuniorka młodsza
Mieszczak Ela17 miejscejuniorka młodsza
Kucek Wojciech8 miejscemłodzik
Orawiec AniaI miejscemłodziczka
6 - 9.01.2011
Puchar Polski, I el. do OOM - Duszniki Zdrój

Bieg indywidualny:
Firlej Marek4 miejscesenior
Guzik Grzegorz6 miejscejunior
Guzik Krzysztof12 miejscejunior
Marek Rafał13 miejscejunior
Najzer Szymon15 miejscejunior
Dziergas Mikołaj21 miejscejunior
Cymerman KamilII miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik22 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika15 miejscejuniorka młodsza

Bieg sprinterski:
Firlej Marek6 miejscesenior
Guzik Krzysztof4 miejscejunior
Guzik Grzegorz8 miejscejunior
Najzer Szymon9 miejscejunior
Marek Rafał12 miejscejunior
Dziergas Mikołaj15 miejscejunior
Cymerman KamilI miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał13 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil17 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik19 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz23 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika16 miejscejuniorka młodsza

Bieg sprinterski:
Firlej MarekI miejscesenior
Guzik Grzegorz5 miejscejunior
Guzik Krzysztof9 miejscejunior
Najzer Szymon15 miejscejunior
Marek Rafał18 miejscejunior
Dziergas Mikołaj19 miejscejunior
Cymerman KamilI miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał7 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik18 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika9 miejscejuniorka młodsza
30.12.2010
Biathlonowy Bieg Sylwestrowy - Kościelisko-Kiry

Bieg sprinterski:
Firlej Marek4 miejscesenior
Guzik GrzegorzIII miejscejunior
Guzik Krzysztof4 miejscejunior
Marek Rafał7 miejscejunior
Najzer Szymon8 miejscejunior
Dziergas Mikołaj10 miejscejunior
Cymerman KamilI miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał4 miejscejunior młodszy
Magiera Kamil9 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz12 miejscejunior młodszy
Bołdyzer Kamil13 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik15 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika5 miejscejuniorka młodsza
Orawiec AnnaIII miejscemłodziczka
Kucek WojciechIII miejscemłodzik
18 - 19.12.2010
Mistrzostwa ZSMS Zakopane - Kościelisko-Kiry

Bieg pościgowy:
Firlej MarekII miejscesenior
Guzik KrzysztofIII miejscejunior
Najzer Szymon10 miejscejunior
Marek Rafał13 miejscejunior
Dziergas Mikołaj14 miejscejunior
Cymerman KamilII miejscejunior młodszy
Magiera Kamil6 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał15 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz16 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik23 miejscejunior młodszy
Bołdyzer Kamil25 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika13 miejscejuniorka młodsza
Orawiec AnnaII miejscemłodziczka
Kucek Wojciech7 miejscemłodzik
Kowalczyk Hubert12 miejscemłodzik

Bieg sprinterski:
Firlej MarekII miejscesenior
Kępka MagdalenaIII miejsceseniorka
Guzik KrzysztofIII miejscejunior
Marek Rafał8 miejscejunior
Najzer Szymon12 miejscejunior
Dziergas Mikołaj15 miejscejunior
Cymerman KamilI miejscejunior młodszy
Magiera Kamil5 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał14 miejscejunior młodszy
Bołdyzer Kamil18 miejscejunior młodszy
Gąsienica Kleryk Mateusz22 miejscejunior młodszy
Kręcichwost Dominik25 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika13 miejscejuniorka młodsza
Orawiec Anna4 miejscemłodziczka
Kucek Wojciech5 miejscemłodzik
Kowalczyk Hubert11 miejscemłodzik
SEZON 2010
PUCHAR POLSKI klasyfikacja końcowa

Puda TomaszII miejscesenior
Hulbój WojciechIII miejscesenior
Kępka Magdalena4 miejscejuniorka
Firlej Marek8 miejscejunior
Guzik Grzegorz8 miejscejunior
Guzik Krzysztof12 miejscejunior
Cymerman KamilII miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr5 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj9 miejscejunior młodszy
Marek Rafał19 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon21 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik22 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał28 miejscejunior młodszy
10 - 12.09.2010
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W BIATHLONIE LETNIM (rolki) Duszniki Zdrój

Bieg sprinterski:
Gwizdoń MagdalenaI miejsce
Kępka Magdalena16 miejsce
Puda Tomasz13 miejsce
Guzik Grzegorz14 miejsce
Firlej Marek23 miejsce
Golec Bartłomiej37 miejsce
Najzer Szymon39 miejsce
Guzik Krzysztof40 miejsce
Cymerman Kamil41 miejsce
Grzegorzek Michał44 miejsce
Hulbój Wojciech45 miejsce
Dziergas Mikołaj46 miejsce
Marek Rafał50 miejsce
Kastelik Piotr51 miejsce

Bieg pościgowy:
Gwizdoń MagdalenaI miejsce
Kępka Magdalena20 miejsce
Puda Tomasz12 miejsce
Firlej Marek21 miejsce
Guzik Grzegorz26 miejsce
Guzik Krzysztof34 miejsce
Golec Bartłomiej35 miejsce
Najzer Szymon36 miejsce
Hulbój Wojciech38 miejsce
Dziergas Mikołaj41 miejsce
Grzegorzek Michał42 miejsce
Cymerman Kamil44 miejsce
1 - 4.09.2010
MISTRZOSTWA POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Kościelisko-Kiry

Bieg indywidualny:
Puda Tomasz4 miejscesenior
Hulbój Wojciech11 miejscesenior
Kępka Magdalena7 miejscejuniorka
Firlej Marek10 miejscejunior
Guzik Grzegorz12 miejscejunior
Guzik Krzysztof21 miejscejunior
Mieszczak Ela17 miejscejuniorka młodsza
Cymerman KamilII miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj11 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr16 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon19 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał25 miejscejunior młodszy
Marek Rafał30 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik32 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika10 miejscemłodziczka
Kucek Wojciech17 miejscemłodzik
Gąsienica-Kleryk Mateusz19 miejscemłodzik
Magiera Kamil25 miejscemłodzik
Kręcichwost Dominik33 miejscemłodzik
Kowalczyk Hubert34 miejscemłodzik

Bieg sprinterski:
Puda TomaszIII miejscesenior
Hulbój Wojciech12 miejscesenior
Kępka Magdalena7 miejscejuniorka
Guzik GrzegorzI miejscejunior
Guzik Krzysztof4 miejscejunior
Firlej Marek8 miejscejunior
Mieszczak Ela20 miejscejuniorka młodsza
Cymerman KamilIII miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr6 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik14 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj21 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał24 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon25 miejscejunior młodszy
Marek Rafał31 miejscejunior młodszy
Bandyk Monika19 miejscemłodziczka
Orawiec Anna24 miejscemłodziczka
Kucek Wojciech9 miejscemłodzik
Gąsienica-Kleryk Mateusz26 miejscemłodzik
Magiera Kamil32 miejscemłodzik
Kowalczyk Hubert34 miejscemłodzik
Kręcichwost Dominik47 miejscemłodzik

Bieg pościgowy:
Puda Tomasz4 miejscesenior
Hulbój Wojciech13 miejscesenior
Kępka Magdalena6 miejscejuniorka
Firlej MarekIII miejscejunior
Guzik Krzysztof5 miejscejunior
Guzik Grzegorz9 miejscejunior
Mieszczak Ela19 miejscejuniorka młodsza
Cymerman Kamil4 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr11 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj16 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik18 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon20 miejscejunior młodszy
Marek Rafał21 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał27 miejscejunior młodszy

Bieg sztafetowy:
Magiera,Kowalczyk,
G±sienica-Kleryk,Kucek
III miejscemłodzicy
21 - 23.06.2010
PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Duszniki Zdrój

Bieg sprinterski:
Puda Tomasz4 miejscesenior
Hulbój Wojciech6 miejscesenior
Kępka Magdalena4 miejscejuniorka
Mieszczak Ela14 miejscejuniorka młodsza
Cymerman KamilI miejscejunior mlodszy
Marek RafałIII miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj5 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr10 miejscejunior mlodszy
Jarco Dominik11 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon12 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michal25 miejscejunior młodszy

Bieg pościgowy:
Puda TomaszIII miejscesenior
Hulbój Wojciech4 miejscesenior
Kępka MagdalenaI miejscejuniorka
Mieszczak Ela11 miejscejuniorka młodsza
Dziergas MikołajI miejscejunior młodszy
Marek RafałII miejscejunior młodszy
Kastelik PiotrIII miejscejunior młodszy
Najzer Szymon10 miejscejunior młodszy
Cymerman Kamil11 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik13 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał21 miejscejunior młodszy
11 - 13.06.2010
PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Kościelisko-Kiry

Bieg indywidualny:
Puda TomaszI miejscesenior
Hulbój WojciechII miejscesenior
Kępka Magdalena5 miejscejuniorka
Guzik Grzegorz4 miejscejunior
Firlej Marek6 miejscejunior
Guzik Krzysztof14 miejscejunior
Mieszczak Ela15 miejscejuniorka młodsza
Kastelik PiotrII miejscejunior młodszy
Cymerman Kamil7 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon11 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj13 miejscejunior młodszy
Marek Rafał17 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał19 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik20 miejscejunior młodszy
Orawiec Anna7 miejscemłodziczka
Bandyk Monika10 miejscemłodziczka
Gąsienica Kleryk MateuszI miejscemłodzik
Kucek Wojciech19 miejscemłodzik

Bieg sprinterski:
Puda TomaszII miejscesenior
Hulbój WojciechIII miejscesenior
Kępka Magdalena5 miejscejuniorka
Firlej MarekII miejscejunior
Guzik GrzegorzIII miejscejunior
Guzik Krzysztof5 miejscejunior
Mieszczak Ela19 miejscejuniorka młodsza
Marek RafałII miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr4 miejscejunior młodszy
Cymerman Kamil5 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon12 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj15 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik16 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał24 miejscejunior młodszy
Orawiec Anna10 miejscemłodziczka
Bandyk Monika12 miejscemłodziczka
Gąsienica Kleryk MateuszIII miejscemłodzik
Kucek Wojciech11 miejscemlodzik
SEZON 2009/10
PUCHAR POLSKI klasyfikacja końcowa
Puda TomaszIII miejscesenior
Hulbój Wojciech7 miejscesenior
Kępka Magdalena13 miejscejuniorka
Guzik Krzysztof10 miejscejunior
Guzik Grzegorz15 miejscejunior
Firlej Marek17 miejscejunior
Dunat Szymon17 miejscejunior
Cymerman Kamil5 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon13 miejscejunior młodszy
Marek Rafał16 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj21 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej24 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr24 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał28 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik34 miejscejunior młodszy
7-13.02.2010
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski Juniorów
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Duszniki Zdrój
Sprint:
Puda TomaszIII miejscemłodzieżowiec
Kępka MagdalenaIII miejscejuniorka
Guzik Grzegorz10 miejscejunior
Firlej Marek14 miejscejunior
Dunat Szymon20 miejscejunior
Guzik Krzysztof23 miejscejunior
Cymerman Kamil7 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon8 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj13 miejscejunior młodszy
Marek Rafał18 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał25 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej26 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr29 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik35 miejscejunior młodszy

Dochodzenie:
Puda Tomasz4 miejscemłodzieżowiec
Kępka Magdalena4 miejscejuniorka
Guzik Grzegorz5 miejscejunior
Firlej Marek12 miejscejunior
Guzik Krzysztof19 miejscejunior
Dunat Szymon24 miejscejunior
Cymerman Kamil6 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon8 miejscejunior młodszy
Marek Rafał11 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj16 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr23 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał25 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej26 miejscejunior młodszy

Bieg indywidualny:
Puda TomaszI miejscemłodzieżowiec
Kępka MagdalenaII miejscejuniorka
Guzik GrzegorzII miejscejunior
Firlej Marek5 miejscejunior
Guzik Krzysztof7 miejscejunior
Dunat Szymon26 miejscejunior
Cymerman Kamil7 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon14 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej16 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr17 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj24 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał25 miejscejunior młodszy
Marek Rafał29 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik35 miejscejunior młodszy

Sztafeta:
4 miejscejunior(Firlej,Guzik,Guzik)
II miejscejunior młodszy(Marek,Najzer,Cymerman)
8 miejscejunior młodszy(Dziergas,Grzegorzek,Kastelik)
20-23.01.2010
II PUCHAR POLSKI Duszniki Zdrój
Bieg indywidualny:
Puda TomaszIII miejscesenior
Guzik Krzysztof5 miejscejunior
Dunat Szymon16 miejscejunior
Dziergas Mikołaj8 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon11 miejscejunior młodszy
Cymerman Kamil13 miejscejunior młodszy
Marek Rafał15 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej17 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał22 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr23 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik29 miejscejunior młodszy

Sprint:
Puda Tomasz5 miejscesenior
Guzik Krzysztof8 miejscejunior
Dunat Szymon14 miejscejunior
Cymerman KamilIII miejscejunior młodszy
Marek Rafał7 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon10 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj13 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej18 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał23 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr24 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik28 miejscejunior młodszy

Mass start:
Puda Tomasz4 miejscesenior
Guzik Krzysztof4 miejscejunior
Dunat Szymon9 miejscejunior
Cymerman Kamil4 miejscejunior młodszy
Marek Rafał6 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon9 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj15 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej16 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr21 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał22 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik25 miejscejunior młodszy
12-15.01.2010
I PUCHAR POLSKI Duszniki Zdrój
Bieg indywidualny:
Puda TomaszI miejscesenior
Hulbój WojciechIII miejscesenior
Guzik Krzysztof10 miejscejunior
Dunat Szymon15 miejscejunior
Marek Rafał5 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon18 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj20 miejscejunior młodszy
Cymerman Kamil22 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik23 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr25 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej26 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał28 miejscejunior młodszy

Sprint:
Puda TomaszII miejscesenior
Hulbój WojciechIII miejscesenior
Guzik Krzysztof10 miejscejunior
Dunat Szymon11 miejscejunior
Cymerman Kamil9 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj12 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon14 miejscejunior młodszy
Marek Rafał19 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał21 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej24 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik28 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr29 miejscejunior młodszy

Mass start:
Puda TomaszI miejscesenior
Hulbój Wojciech4 miejscesenior
Guzik Krzysztof2 miejscejunior
Dunat Szymon10 miejscejunior
Marek Rafał10 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon11 miejscejunior młodszy
Cymerman Kamil13 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj17 miejscejunior młodszy
Grzegorzek Michał18 miejscejunior młodszy
Kastelik Piotr24 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej25 miejscejunior młodszy
Jarco Dominik26 miejscejunior młodszy
SEZON 2009
PUCHAR POLSKI klasyfikacja końcowa
Puda TomaszI miejscesenior
Golec BartłomiejIII miejscesenior
Gwizdoń Magdalena19 miejsceseniorka
Kępka MagdalenaI miejscejuniorka
Firlej MarekII miejscejunior
Hulbój WojciechIII miejscejunior
Guzik Krzysztof5 miejscejunior
Guzik GrzegorzIII miejscejunior młodszy
Marek Rafał9 miejscejunior młodszy
Cymerman Kamil18 miejscejunior młodszy
Dziergas Mikołaj22 miejscejunior młodszy
Dunat Szymon26 miejscejunior młodszy
Najzer Szymon27 miejscejunior młodszy
Mrowiec Maciej31 miejscejunior młodszy
Firlejczyk Michał52 miejscejunior młodszy
02 - 03.10.2009
PUCHAR MELAFIRU W BIATHLONIE LETNIM Czarny Bór
Sprint:
Kępka MagdalenaI miejscejuniorka
Guzik KrzysztofIII miejscejunior
Firlej Marek7 miejscejunior
Hulbój Wojciech9 miejscejunior
Guzik Grzegorz4 miejscejunior młodszy
27 - 29.09.2009
Centralne Mistrzostwa Młodzików Duszniki Zdrój
Bieg indywidualny:
Bandyk Monika19 miejscemłodziczka
Orawiec Anna28 miejscemłodziczka
Gąsienica Kleryk Mateusz27 miejscemłodzik
Kucek Wojciech30 miejscemłodzik
Magiera Kamil40 miejscemłodzik

Sprint:
Bandyk Monika21 miejscemłodziczka
Orawiec Anna24 miejscemłodziczka
Gąsienica Kleryk Mateusz13 miejscemłodzik
Kucek Wojciech25 miejscemłodzik
Magiera Kamil37 miejscemłodzik
04 - 10.09.2009
MISTRZOSTWA POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Duszniki Zdrój
Sprint:
Firlej MarekI miejscesen
Puda Tomasz7 miejscesen
Gwizdoń Magdalena7 miejscesen
Kępka Magdalena8 miejscesen
Hulbój Wojciech14 miejscesen
Guzik Krzysztof22 miejscesen
Golec Bartłomiej27 miejscesen
Guzik Grzegorz28 miejscesen
Cymerman Kamil31 miejscesen
Dziergas Mikołaj35 miejscesen
Najzer Szymon36 miejscesen
Dunat Szymon38 miejscesen

Dochodzenie:
Puda TomaszII miejscesen
Kępka MagdalenaIII miejscesen
Firlej Marek5 miejscesen
Hulbój Wojciech16 miejscesen
Golec Bartłomiej19 miejscesen
Guzik Grzegorz22 miejscesen
Guzik Krzysztof25 miejscesen
Cymerman Kamil31 miejscesen
Dziergas Mikołaj32 miejscesen
Najzer Szymon34 miejscesen
Dunat Szymon36 miejscesen

Sztafeta:
II miejscesen(Kępka, Gwizdoń, Puda, Firlej)

Sprint (rolki):
Gwizdoń MagdalenaI miejscesen
Puda Tomasz8 miejscesen
Kępka Magdalena10 miejscesen
Firlej Marek22 miejscesen
Guzik Grzegorz23 miejscesen
Guzik Krzysztof32 miejscesen
Hulbój Wojciech34 miejscesen

Dochodzenie (rolki):
Gwizdoń MagdalenaIII miejscesen
Puda Tomasz11 miejscesen
Firlej Marek17 miejscesen
Guzik Krzysztof29 miejscesen
08 - 12.07.2009
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH W BIATHLONIE LETNIM Kościelisko-Kiry
Bieg indywidualny:
Kępka MagdalenaI miejscejun
Firlej Marek10 miejscejun
Guzik Krzysztof11 miejscejun
Hulbój Wojciech15 miejscejun
Guzik GrzegorzI miejscejun mł
Marek Rafał9 miejscejun mł
Najzer Szymon19 miejscejun mł
Cymerman Kamil25 miejscejun mł
Mrowiec Maciej26 miejscejun mł
Dunat Szymon28 miejscejun mł
Dziergas Mikołaj30 miejscejun mł

Sprint:
Kępka MagdalenaI miejscejun
Firlej MarekII miejscejun
Guzik Krzysztof11 miejscejun
Hulbój Wojciech13 miejscejun
Guzik Grzegorz8 miejscejun mł
Marek Rafał11 miejscejun mł
Cymerman Kamil19 miejscejun mł
Dunat Szymon21 miejscejun mł
Dziergas Mikołaj22 miejscejun mł
Najzer Szymon30 miejscejun mł
Mrowiec Maciej31 miejscejun mł

Dochodzenie:
Kępka MagdalenaI miejscejun
Firlej Marek4 miejscejun
Hulbój Wojciech6 miejscejun
Guzik Krzysztof9 miejscejun
Guzik Grzegorz5 miejscejun mł
Marek Rafał11 miejscejun mł
Cymerman Kamil16 miejscejun mł
Dziergas Mikołaj18 miejscejun mł
Dunat Szymon25 miejscejun mł
Mrowiec Maciej29 miejscejun mł
Najzer Szymon30 miejscejun mł

Sztafeta:
I miejscejun(Hulbój,Guzik,Firlej)
4 miejscejun mł(Marek,Cymerman,Guzik)
5 miejscejun mł(Dunat,Najzer,Dziergas)
19 - 21.06.2009
PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Duszniki Zdrój
Sprint:
Puda TomaszI miejsce PKsen
Firlej MarekI miejscejun
Kępka MagdalenaII miejscejun
Hulbój WojciechII miejscejun
Guzik Krzysztof12 miejscejun
Guzik Grzegorz4 miejscejun mł
Marek Rafał11 miejscejun mł
Dziergas Mikołaj23 miejscejun mł
Dunat Szymon24 miejscejun mł
Najzer Szymon26 miejscejun mł
Mrowiec Maciej28 miejscejun mł

Dochodzenie:
Puda TomaszI miejsce PKsen
Kępka MagdalenaI miejscejun
Hulbój WojciechI miejscejun
Firlej MarekII miejscejun
Guzik KrzysztofIII miejscejun
Guzik GrzegorzII miejscejun mł
Marek Rafał16 miejscejun mł
Najzer Szymon21 miejscejun mł
Dziergas Mikołaj23 miejscejun mł
Dunat Szymon25 miejscejun mł
Mrowiec Maciej28 miejscejun mł
9 - 10.06.2009
MISTRZOSTWA ŚLĄSKA - Chorzów
Bieg indywidualny:
Puda TomaszII miejscesen
Golec BartłomiejIII miejscesen
Kępka MagdalenaI miejscejun
Guzik KrzysztofI miejscejun
Hulbój WojciechIII miejscejun
Guzik GrzegorzI miejscejun mł
Marek RafałII miejscejun mł
Dziergas Mikołaj6 miejscejun mł
Mrowiec Maciej7 miejscejun mł
Najzer Szymon8 miejscejun mł
Firlejczyk Michał9 miejscejun mł

Sprint:
Puda TomaszI miejscesen
Golec BartłomiejII miejscesen
Kępka MagdalenaI miejscejun
Hulbój WojciechI miejscejun
Guzik KrzysztofII miejscejun
Marek RafałII miejscejun mł
Guzik Grzegorz5 miejscejun mł
Dziergas Mikołaj6 miejscejun mł
Dunat Szymon7 miejscejun mł
Mrowiec Maciej8 miejscejun mł
Najzer Szymon9 miejscejun mł
4 - 6.06.2009
PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE LETNIM Kościelisko-Kiry
Sprint:
Puda TomaszI miejscesen
Kępka MagdalenaII miejscejun
Hulbój WojciechI miejscejun
Firlej MarekIII miejscejun
Guzik Krzysztof4 miejscejun
Guzik Grzegorz5 miejscejun mł
Marek Rafał7 miejscejun mł
Dziergas Mikołaj12 miejscejun mł
Dunat Szymon14 miejscejun mł
Cymerman Kamil15 miejscejun mł
Mrowiec Maciej21 miejscejun mł
Najzer Szymon38 miejscejun mł
Bandyk Monika4 miejscemłodz
Juraszek Agnieszka10 miejscemłodz
Orawiec Anna11 miejscemłodz
Gąsienica Kleryk Mateusz6 miejscemłodz
Kucek Wojciech15 miejscemłodz

Dochodzenie:
Puda TomaszI miejscesen
Kępka MagdalenaI miejscejun
Hulbój WojciechI miejscejun
Firlej MarekII miejscejun
Guzik Krzysztof5 miejscejun
Guzik GrzegorzIII miejscejun mł
Marek Rafał7 miejscejun mł
Cymerman Kamil9 miejscejun mł
Dziergas Mikołaj10 miejscejun mł
Dunat Szymon13 miejscejun mł
Mrowiec Maciej23 miejscejun mł
Najzer Szymon28 miejscejun mł
Bandyk MonikaIII miejscemłodz
Orawiec Anna7 miejscemłodz
Gąsienica Kleryk Mateusz6 miejscemłodz
Kucek Wojciech11 miejscemłodz
3 - 4.06.2009
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Chorzów
Sprint:
Bandyk Monika5 miejscemłodz
Juraszek Agnieszka6 miejscemłodz
Orawiec Anna7 miejscemłodz
Sowińska Justyna13 miejscemłodz
Mieszczak Elżbieta17 miejscemłodz
Michalak Katarzyna18 miejscemłodz
Kucek Wojciech11 miejscemłodz

Bieg indywidualny:
Orawiec AnnaII miejscemłodz
Bandyk MonikaIII miejscemłodz
Sowińska Justyna4 miejscemłodz
Juraszek Agnieszka9 miejscemłodz
Raczek Natalia11 miejscemłodz
Michalak Katarzyna16 miejscemłodz
Kucek Wojciech11 miejscemłodz
2 - 7.04.2009
Mistrzostwa Polski Seniorów - Istebna Kubalonka
Sztafeta:
IV miejsce (Hulbój Wojciech, Guzik Grzegorz, Guzik Krzysztof,Firlej Marek)

Sprint:
Gwizdoń Magdalena5 miejsceBLKS Żywiec
Kępka Magdalena13 miejsceBLKS Żywiec
Hulbój Wojciech16 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Grzegorz19 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Firlej Marek21 miejsceBLKS Żywiec
Guzik Krzysztof25 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon29 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Bieg pościgowy:
Gwizdoń Magdalena4 miejsceBLKS Żywiec
Kępka Magdalena8 miejsceBLKS Żywiec
Hulbój Wojciech17 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Grzegorz19 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Firlej Marek20 miejsceBLKS Żywiec
Guzik Krzysztof21 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon24 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Bieg indywidualny:
Hulbój Wojciech11 miejsceBLKS/SMS Żywiec
5 - 11.02 2009
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Podkarpackie
Sprint:
Guzik GrzegorzII miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon12 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Cymerman Kamil15 miejsceBLKS Żywiec
Marek Rafał16 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Najzer Szymon21 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dziergas Mikołaj27 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Mrowiec Maciej35 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Bieg pościgowy:
Guzik GrzegorzII miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon17 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Marek Rafał19 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Najzer Szymon22 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Cymerman Kamil23 miejsceBLKS Żywiec
Dziergas Mikołaj31 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Mrowiec Maciej35 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Bieg indywidualny:
Guzik Grzegorz5 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon18 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Najzer Szymon23 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Marek Rafał26 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Cymerman Kamil30 miejsceBLKS Żywiec
Mrowiec Maciej33 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dziergas Mikołaj39 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Sztafeta:
IV miejsce (Dunat Szymon, Najzer Szymon, Guzik Grzegorz)
8 miejsce (Marek Rafał, Cymerman Kamil, Dziergas Mikołaj)
5 - 11.02 2009
Mistrzostwa Polski Juniorów Kościelisko
Sprint:
Kępka MagdalenaI miejsceBLKS/Żywiec
Firlej Marek4 miejsceBLKS/Żywiec
Nowakowska Diana8 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Hulbój Wojciech18 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Krzysztof19 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Opyrchał Grzegorz26 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Materna Marceli27 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Bieg pościgowy:
Kępka MagdalenaI miejsceBLKS/Żywiec
Firlej MarekI miejsceBLKS/Żywiec
Nowakowska Diana6 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Hulbój Wojciech12 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Krzysztof15 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Opyrchał Grzegorz18 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Materna Marceli24 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Bieg indywidualny:
Kępka MagdalenaI miejsceBLKS/Żywiec
Firlej MarekI miejsceBLKS/Żywiec
Nowakowska Diana5 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Hulbój Wojciech13 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Krzysztof19 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Opyrchał Grzegorz20 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Materna Marceli26 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Sztafeta:
5 miejsce (Hulbój Wojciech, Guzik Krzysztof, Firlej Marek)
8 - 11.01.2009
Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne Kościelisko
Bieg indywidualny:
Nowakowska Diana5 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Krzysztof11 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Opyrchał Grzegorz12 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Firlej Marek13 miejsceBLKS/Żywiec
Cymerman Kamil16 miejsceBLKS Żywiec
Hulbój Wojciech20 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Materna Marceli24 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Grzegorz8 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Najzer Szymon21 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon26 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Marek Rafał28 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dziergas Mikołaj30 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Mrowiec Maciej37 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Kucek Wojciech21 miejsceBLKS Żywiec
Orawiec Anna13 miejsceBLKS Żywiec
Bandyk Monika20 miejsceBLKS Żywiec

Sprint:
Firlej MarekI miejsceBLKS/Żywiec
Nowakowska Diana6 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Krzysztof9 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Hulbój Wojciech14 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Materna Marceli16 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Opyrchał Grzegorz17 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Grzegorz5 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Najzer Szymon12 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dziergas Mikołaj13 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Marek Rafał17 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Cymerman Kamil20 miejsceBLKS Żywiec
Dunat Szymon27 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Mrowiec Maciej38 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Kucek Wojciech19 miejsceBLKS Żywiec
Orawiec Anna13 miejsceBLKS Żywiec
Bandyk Monika15 miejsceBLKS Żywiec

Bieg masowy:
Nowakowska Diana6 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Firlej Marek7 miejsceBLKS/Żywiec
Guzik Krzysztof11 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Opyrchał Grzegorz13 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Hulbój Wojciech16 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Materna Marceli17 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik GrzegorzIV miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon8 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Najzer Szymon14 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dziergas Mikołaj18 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Marek Rafał27 miejsceBLKS/SMS Żywiec
15 - 18.01.2009
Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne Duszniki Zdrój
Bieg indywidualny:
Nowakowska DianaIV miejsceBLKS/SMS Żywiec
Hulbój WojciechII miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Krzysztof7 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Opyrchał Grzegorz8 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Materna Marceli16 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik GrzegorzIII miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon14 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Marek Rafał25 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Najzer Szymon27 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dziergas Mikołaj33 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Mrowiec Maciej36 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Sprint:
Nowakowska DianaIII miejsceBLKS/SMS Żywiec
Hulbój WojciechIII miejsceBLKS/SMS Żywiec
Firlej Marek5 miejsceBLKS/Żywiec
Opyrchał Grzegorz12 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik Krzysztof16 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Materna Marceli20 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Guzik GrzegorzI miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon15 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Marek Rafał19 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Najzer Szymon22 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dziergas Mikołaj23 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Mrowiec Maciej35 miejsceBLKS/SMS Żywiec

Dochodzenie:
Nowakowska Diana5 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Hulbój WojciechIII miejsceBLKS/SMS Żywiec
Firlej Marek6 miejsceBLKS/Żywiec
Guzik Krzysztof12 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Opyrchał Grzegorz13 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Materna Marceli17 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Dunat Szymon8 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Marek Rafał14 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Najzer Szymon17 miejsceBLKS/SMS Żywiec
Wspierają nas:
sportTEAM
CRAFT
SKSPORT
Starostwo Powiatowe w Żywcu
Miasto Żywiec
Patronat medialny:
Najnowsza galeria:
Najnowsza galeria
Klasy sportowe:
Mistrzowska Międzynar. - MM
Gwizdoń Magdalena - 2015
Klasa Mistrzowska - M
Guzik Grzegorz - 2015
Guzik Krzysztof - 2015
Cymerman Kamil - 2013
Puda Tomasz - 2010
Firlej Marek - 2009
Golec Bartłomiej - 2009
Kępka Magdalena - 2008
Klasa Pierwsza - I
Bandyk Monika - 2015
Hulawy Dominika - 2015
Najzer Szymon - 2015
Waluś Konrad - 2015
Rybarski Lucjan - 2015
Śleziak Piotr - 2015
Mrowiec Maciej - 2015
Orawiec Anna - 2013
Kucek Wojciech - 2013
Magiera Kamil - 2012
Marek Rafał - 2012
Firlej Marek - 2011
Gąsienica-Kleryk Mateusz - 2011
Grzegorzek Michał - 2011
Kępka Magdalena - 2010
Hulbój Wojciech - 2010
Dziergas Mikołaj - 2010
Kastelik Piotr - 2010
Jarco Dominik - 2010
Dunat Szymon - 2009
Nowakowska Diana - 2009
Opyrchał Grzegorz - 2009
Materna Marceli - 2008
Gustyn Ewelina - 2006
Kręcichwost Tomasz - 2006
Olszówka Andrzej - 2006
Śleziak Dorota - 2006
Wasilew Martin - 2006
Żyrek Kamil - 2006
Biathlonowy Ludowy Klub Sportowy - Żywiec
opracowanie i prowadzenie strony: admin@blks.pl